Escape game Piratenschip

Bedrijf: Break Out Evenementen

Contacten:

Oudebaan 9 6071 NP Swalmen ()

+31 475 501 930

Command + EnterTypfout gevonden? Selecteer tekst en druk op Ctrl+Enter.

Op dezelfde plaats

Beschrijving:

De setting van deze Escape Room is de kajuit van een heus piratenschip.

Jij en je team zitten vast op een piratenschip en jullie hebben een probleem. De kapitein van het schip is zijn deurklink kwijt en weet niet meer waar de reserveklink ligt. Je hebt een uur de tijd om de klink te vinden. De tijd tikt door, blijf letten op de zandloper.

Je moet echt samenwerken om eruit te kunnen komen. Ga jij de uitdaging aan samen met je familie, vrienden of collega’s?
Let op: “World of Escapes” biedt alleen informatieve diensten over de activiteiten van het project en is niet de organisator van het spel. Het portaal heeft niet de mogelijkheid om de kwaliteit van de geleverde diensten te verifiëren en alle informatie over het project is afkomstig van openbaar beschikbare bronnen.



We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.