Escape game Het Verzet

Bedrijf: Team Trapped

Contacten:

Bolwaterstraat 13 5911 GB Venlo ()

+31 77 208 6204

Command + EnterTypfout gevonden? Selecteer tekst en druk op Ctrl+Enter.

Beschrijving:

Het is 1945 en de bevrijding van Venlo is aanstaande. Het verzet maakt overuren om alle informatie die straks van waarde is te verzamelen en verspreiden. Zo ook Funs. Zijn geheime drukkerij aan de Bolwaterstraat draait op volle toeren. Maar vlak voor de grote dag, wordt Funs opgepakt. Al zijn werk dreigt verloren te gaan.

Het is aan jullie verzetsstrijders om de geheimen van Funs’ Drukkerij te ontrafelen. De bezetter zit jullie op de hielen, en je hebt nog maar een uur om het wachtwoord, cruciaal voor het slagen van de bevrijding, te vinden.

Bijzonderheden:

This used to be ‘De Drukkerij’ escape room in Nijmegen.
Let op: “World of Escapes” biedt alleen informatieve diensten over de activiteiten van het project en is niet de organisator van het spel. Het portaal heeft niet de mogelijkheid om de kwaliteit van de geleverde diensten te verifiëren en alle informatie over het project is afkomstig van openbaar beschikbare bronnen.



We use cookies to optimize site functionality, personalize content, and provide you better experience. By continuing to browse our website, you agree to our cookie policy. Please read our full privacy statement.